| darksy36 a întrebat:

Salut Vreau sa imi cumpar o placa de baza, procesor(quad core), placa video si ram(4gb). Care imi face un wishlist? Dau funda. PS: bugetul meu este de 10 milioane, iar calculatorul este unul de gaming nu foarte performant.

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Cam multe vrei in 10 milioane. uite asa ceva, daca nu esti pretentios in gaming. http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/635916/ daca vrei sa vorbim mai multe, id mess sprintaroiuflorin
sper ca ai celelalte componente :P

| KodrutZ a răspuns (pentru florin1979):

Mergi cu ce ti-a recomandat Florin.

4 răspunsuri:
| RKR a răspuns:

Daca vrei sa comanzi iti calculator un calculator nou iti recomand Pc Garage. Ma gasesti la id: rares_29 daca ai nevoie de recomandari si iti dau si un voucher de reducere la Pc Garage.