| Georgic7 a întrebat:

Salut vreau sa îmi cumpăr un Playstation3 phat de 80 gb ce ziceți merita?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu...

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Tinand cont ca a aparut PS4 nu. Asta-i singurul argument de care ai nevoie. In fine, daca vrei sa joci jocuri mai vechi, cumpara-ti, dar in locul tau mi-a face un upgrade la PC, este mai durabil decat o consola (consolele se schimba, jocurile noi nu mai merg pe cele vechi, din cauza ca si producatorii de console trebuie sa profite, daca s-ar scoate jocuri pentru cele vechi nu s-ar mai vinde cele noi, iar de PC-urile vechi poti sa tragi de ele mai multi ani).

| sltlp a răspuns (pentru introduaicinumele):

Argumentul asta e invalid. PS3 s-a lansat in 2006. Ce pc iti luai tu in 2006 sa rulezi gta4, sau crysis 3, sau battlefield 3?

| valentingb a răspuns:

Asta doar tu stii. Din moment ce te gandesti sa bagi banii in ceva care nu produce absolut nimic, nu te educa, nu te ajuta, doar consuma bani, timp si emotii, inseamna ca ai bani, multi bani. Asa ca, poate pentru tine, merita. Eu n-as da banii nici pe un Nokia N9 la mana a doua, 500 de lei, la care visez de ani de zile. Si asta e intr-adevar un telefon bun, cu 60 de aplicatii in multitasking si recunoasterea gesturilor, un super-computer de buzunar.

Răspuns utilizator avertizat