| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar un telefon si inca nu m-am hotarat! Dar vreau un Nokia 5800 xm sau un Nokia asa 201 ori un 6500 slide! Voi pe care ziceti sa il cumpar dintre cele 3 de mai sus?

Răspuns Câştigător
| Cryshhtian a răspuns:

Depinde de preferintele tale daca preferi un touchscreen sau tastatura quertyhappy 5800 xm e ok se aude tare, un telefon excelent pentru continut multimedia dar si un bun navigator pentru internet, are un procesor bun..eu am versiunea mai slba a lui 5800 un 5230 si sunt multumit.acum ramane la latitudinea ta.Pana si la camera foto si video 5800 il bate usor pe asa.

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Salutare! Eu am Nokia 201 Asha si sincer imi merge destul de aiurea. Nu sunt foarte multumita! Mai bine as opta pentru un telefom marca Samsung.
Mai documenteaza-te...

Take care, sper sa faci o alegere buna!

| Dianna21 a răspuns:

Eu am Nokia Asha 201 :*. e destul de bun thinking dar nu cred ca se compara cu Nokia 5800 xmbatting eyelashes.
De Nokia 6500 slide nu stiu ce sa zic, nu-mi prea place laughing.
Dintre Nokia 5800 xm si Nokia Asha 201 :*.

| boris6288 a răspuns:

Depinde ce pretentii ai dar cred ca 5800xm este mai performant

| AndreeaTM a răspuns:

Eu am Nokia Asha 201 si chiar sunt multumita de el, eu te-as sfatui sa-l iei, sau daca vrei unu smartphone, toti sa-ti iei un Samsung Galaxy mini 2 si acela este un model destul de ingenios