| Michael6996 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un wi-fi router care sa timita semnal prin 2-3 pereti. Mam gindit sa il iau pe TP-LINK TL-WR841ND.
Ce parere aveti? Poate imi puteti recomanda altul care sa fie adecvat cerintilor mele. Merci.

4 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Recomand Belkin!

| robytoby a răspuns:

Recomand Router Wireless TRENDnet TEW-691GR (450 Mbps)

| YoloSwagAahhaha a răspuns:

Buna.TP-LINK este folositor mai mult pentru spatii deschise de ex. sa il pui intr-un restaurant cu WI-FI gratis gen.Iti recomand un ASUS.E unpic mai scump dar trece prin 3 pereti.De exemplu stau intr-un apartament cu 4 camere.Router-ul este in camera mea normal.Eu stau cu leptopul in sufragerie care este dupa 3 perete + usi si tot am semnal full si downloadez cu 6 mb/s. Sper ca te-am ajutat.
P.S:Iti recomand sa nu il iei singur/a.
Intreaba un specialist.De obicei la DOMO gasesti cele mai bune routere ASUS.Si sa nu te gandesti ca daca ai un router bun iti va merge bine.Trebuie sa ai conexiune la net buna.In fine, te descurci tu.Eu am vrut doar sa ai o idee. Sper ca te-am ajutat.
Fundita? happy