| Rauuul a întrebat:

Vreau sa imi iau un Nokia C3. Ce parere aveti despre el? Merita sa il iau? Wifi-ul functioneaza bine? Muzica se aude tare si clar? Vreau raspuns la fiecare intrebare... dau funda, promit si vreau un raspuns cat de poate de rapid

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Eu am cumparat unul recent, se aude f bine, iar wi-fi merge excelent... dupa parerea mea raportul pret-calitate este unul foarte bun, iar telefonul merge chiar f bine.

2 răspunsuri:
| JuLien a răspuns:

Un telefon foarte bun la pretul care il are. Wifi-ul da, se misca satisfacator iar pentru muzica la fel, nu pot sa zic ca se aude perfect dar este satisfacator. Singurelele lucruri care-mi displac sunt camera care se vede intr-un mod execrabil, si faptul ca nu are buton de reglaj al volumului pe lateral cu toate ca asta-i doar un moft.

| TheEmoBoy a răspuns:

Merita sa il iei e misto, nu stiu wifi cum merge dar e marfa telefonulhappy