| Andrei011 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un nokia e63. Ce parere aveti, se merita? Nu sunt prea sigur, cum se aude?

Răspuns Câştigător
| AugustinFiltru a răspuns:

Sincer sa fiu e un telefon bun. Are conectare la internet wireless...
Telefonul se merita.
Sunetul este bun dar undeva unde este galagie nu prea il auzi. Asta iti zic din propia experienta!
Deci poti sa il iei.
Pls FUNDA!

1 răspuns:
| vlad15eu a răspuns:

Telefonul este cam vechi si are un sistem de operare vechi si instabil desi luat in detaliu pare merituos.Eu zic ca nu se merita si datorita camerei de 2 mpx!