| Nikolassss a întrebat:

Vreau sa imi iau un subwoofer auto de 4000-5000w pret achizitiei (150 mil vechi)+ o statie puternica.Ma puteti ajuta de unde sa gasesc? sau de unde sa cumpar si casetofon am deja sony MEX-BT2800u.

Răspuns Câştigător
| w3xuLik a răspuns:

Draga Baros, daca ai prin apropiere sau in oras la tine un magazin de specialitate nu ezita sa treci pe acolo.Cei de acolo iti vor da mai multe detalii decat pot eu sa fac acum happy. Oricum documenteazate pe forumuri despre produse. Sunt sigur ca pe internet vei gasi acel subwoofer la un pret rezonabil deci BAFTAwinking
w3xuLik

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dvdalexandru a răspuns:

Ai gasit? Daca nu, poti incerca si http://www.muzicastore.ro/subwoofer-activ/ Livreaza in toata tara :)