| userul7200 a întrebat:

Salut, vreau sa imi instalez Windows 7 Home Premium (original). Dar cand dau sa se instaleze imi apare daca vreau sa descarc update-uri pentru instalatie, eu am zis ca da, dar cand le cauta dureaza o vesnicie, deci pur si simplu nu se incarca. Ar trebui oare sa instalez fara? Care sunt riscurile? #Funda

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Poti opri update-urile de sistem. Ele sunt active dupa instalarea Windows-ului. Chiar daca nu se cer imediat, vei vedea ca vor porni de la sine din cand in cand si poate nu iti doresti acest lucru.

1 răspuns:
| Lindoro a răspuns:

Nu se intampla nimic daca instalezi fara update-uri.Cauta alta versiune de Windows 7 ca eu cand l-am instalat nu mi-a cerut update-uri.