| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi instalez windowsul dar nu am driverele.incerc sa le caut. o modalitate ar fi asa:sa imi gasesc driverele toate pentru un toshiba satellite P200D-12O. Daca stiti de unde sa i-au mersi multwinking! FUNDA!big grin

Răspuns Câştigător
| DjFloryn10 a răspuns:

Instalezi Driver Genius o sa le descarce automatwinking Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru DjFloryn10):

Am descarcat dar faza e ca trebuie sa dau bani cand face uptade.

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Instaleaza driver magician si le gaseste automat. sau fa update la Windows. Bafta!

| AlexCrb a răspuns:

Trebuie sa existe toate driverele pe site la Toshiba.

| ChristiaNNN a răspuns:

Pentru a afla driverele unui laptop sau PC:
1. Start-Rund-cmd-dxdiag
2. Install everest program.