| rockveion a întrebat:

Salut vreau sa imi reinstalez windosul imi poate cineva explica cum sa fac doar pana la o parte pana cand se copiaza fisierele adica ce combinatie de butoane trebuie sa apas sa reformatez sa sterg sa instalez din nou c-ul [de exemplu ctrl-alt-f1 pentru a sterge [am zis la nimereala ]] sper ca ati inteles.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Uite aici un site despre Windows de la A-z:www.winconfig.pro.tc.Aici vei găsi toate informaţiile despre instalare Windows 7 şi Xp precum şi configurare, etc.Succese

| foxi a răspuns:

Scrie pe cd-ul de instalare ce pasi trebuie urmati!