| vali54 a întrebat:

Salut, vreau sa instalez windows 7 si imi zice sa introduc o cheie de activare sa ii dau urmatoru? si daca poate sa imi dea cineva codu va rog funda.

3 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Cine ti-a dat windowsul asta si-a batut joc de tinelaughinglaughing. cauta un alt windows 7.de preferabil windows7 x86(32 biti)oem

| Dutzulica a răspuns:

Da-mi id-ul tau de mess ca am eu una care trebuie' sa dai dublu click si lucreaza singur...pur si simplu nu iti mai apare cacatu alabig grin da-mi-l in soapta

| Nimsoc a răspuns:

Nu e nevoie de niciun cod. Dai pur si simplu " Next "!