| EeeeBoyyy a întrebat:

Salut,
Vreau să intreb daca e posibil să îmi schimb pofilul de Facebook la Instagram.
Am așa problema: nu pot sa fac promovare deoarece mi-a fost blocat contul de publicitate pe Facebook chiar daca eu nu am facut publicitate niciodata, insa arata ca m-a facut la niste spam-uri si vreau sa-mi promovez instagramul insa nu pot din cauza la fb.Am scris la Facebook si o zis că nu o să mi-l activeze. Spuneți vă rog dacă se poate ceva de făcut. Merci

Răspuns Câştigător
| Iulianmary a răspuns:

Salut, si eu am aceeasi problema cu Facebook, si Instagram este legat direct de Facebook, sfatul.meu este sa iti faci pagina noua de Instagram si o sa functioneze, eu asa am procedat si a mers

| EeeeBoyyy explică (pentru Iulianmary):

Prea mult țin la pagina mea ca sa imi fac alta sad

1 răspuns: