| cargusradioactivus69 a întrebat:

Salut, vreau sa ma contectez pe whatsapp cu numărul meu vechi, dar cartela nu mai este înregistrată. Si whatsapp îmi cere sa confirm cu un cod primit prin sms și nu pot pentru ca nu am cartela activata. Ma poate ajuta cineva cu vreo idee, ori sa reactivez cartela gratuit ori cum sa ma loghez pe whatsapp? (Cartela este digi). Aștept un răspuns, dau funda

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu te conectezi cu actualul numar? Daca ai.

| Lioana a răspuns:

Daca ai pierdut numarul respectiv de telefon prin expirarea perioadei de gratie, nu mai poti intra pe whatsapp cu el. O data ce l-ai pierdut va fi alocat altei persoane dupa o anumita perioada de timp.
Daca ai fi ramas logat pe whatsapp puteai sa-l folosesti in continuare pana cand se loga noul titular al numarului, dar daca te-ai delogat, adios.
Iti poti lua alt numar si sa importi vechile conversatii din contul tau Google daca ai facut backup la ele. Sau daca intri de pe acelasi telefon le gasesti acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara alta cartela digi cu 12 lei.

| Mihai0101 a răspuns:

Am impresia ca poti adauga email pentru confirmare pe whatsapp nu ai avut si email nu-ti da optiunea pe ce sa trimita codul de confirmare?