| Caty2000 a întrebat:

Vreau sa ma uit un film la laptop cu casti. Mi-am luat castile de la telefon (Nokia c3-00) si cind ma uit la film, sau ascult muzica nu se aud aproape defel vocile. ce sa fac? funda!

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Clic pe iconul sunetdin bară, ridici sunetul la aplicații, reduci sunet de sistem

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca acele casti nu sunt originale de la Nokia pentru ca ar trebui sa se auda perfect ba chiar mai tare

| AndreeaRox a răspuns:

Ti-ai cam dat raspunsul singura...sunt pentru telefon nu pentru laptop! Intr-adevar unele merg, altele nu, dar presupun ca aceste casti au si un buton putin mai jos, daca tii apasat pe el ai sa vezi ca se aude mai bine! dar mai bine ia-ti altele ca nu e prea placut sa stai pe toate perioada filmului apasand butonul respectiv. happy