| мαяdυк a întrebat:

Salut.Vreau sa-mi configurez adresa de yahoo mail pe telefonul mobil si nu merge.Intru acolo la mai bifez yahoo bag adresa si parola dar i-mi apare mesajul "configurare nefinalizata.Nume de utilizator sau parola incorecte". Precizez ca datele introduse de mine sunt corecte.Ce pot face? versiunea de android este 2.3.6 daca are vreo importanta.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Te duci din meniu la internet-settings si
procedezi exact ca aici:
http://help.yahoo.com/......?/kb/index

| Mymiii a răspuns:

Pe un telefon mobil iti poti seta un cont de email yahoo doar in cazul in care ai o adresa de email de tip Yahoo Plus. Acest tip de cont de email implica o taxa anula pe care trebuie sa o platesti catre Yahoo.

| Mymiii a răspuns:

Salut! Pe un telefon mobil iti poti seta un cont de email yahoo doar in cazul in care ai o adresa de email de tip Yahoo Plus. Acest tip de cont de email implica o taxa anula pe care trebuie sa o platesti catre Yahoo. Sper sa te ajute.