| liceu a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon de pe net. am gasit un telefon si ieftin si fain dar am gasit de pe un site de care nu sunt prea sigura ca e de incredere. este vorba despre "galaxygsm". telefoanele pe care le cumperi sunt noi? si cum ii cu livrarea? cu curier? (daca da cat ar costa pana in caras-severin(aproximativ).). sau stiti alte telefoane mai ieftine pana in 400 de lei( de preferat smartphone, dar nu-i neaparat) mai mari sa fie, nu mici ca asa sunt aiurea. daca stiti niste telefoane faine, v-as ruga sa-mi lasati linkul unde il pot gasi(pe un site de incredere). Funda Mare Pentru cei care ma ajuta. Funda va fi data cand o sa primesc telefonul. adica prin 4 decembrie. Multumesc

5 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Salut
Deci uite vezi pe eMAG eu am comandat de acolo de 2 ori si sunt de foarte mare incredere, livrarea se face in una sau 2 zile iar trasportul e 10 lei ceva de genu

| liceu explică (pentru cypryan11):

Eu vreau sa stiu daca e de incredere site-ul de care vam zis. stiu ca eMAG e de incredere.am mai comandat de acolo. sau daca stiti alte telefoane cu toschreen

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/telefoane-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| alexy19a a răspuns:

Http://www.emag.ro/telefoane-mobile.
Siteul se numeste Emag.
Cei de la eMAG sunt foarte seriosi, transportul vine in 24 de ore(azi comand ceva la 12 maine la 1-2 vine).
Ai garantie, preturile sunte ieftine, ai termen de returnare daca nu iti place 2 saptamani(nu stiu sigur asta ori 2 ori 1). Daca ai vazut un telefon,si e mai scump, il poti cumpara resigilat(adica acel telefon a fost dat deja cuiva, iar acelei persoane nu i-a placut si l-a returnat inapoi, dar nu este stricat pentru ca curierul cand iti ia un lucru inapoi ti-l verifica daca e bun, daca merge).
Sper Ca te-am ajutat:).

| liceu explică (pentru alexy19a):

Eu vreau sa stiu daca e de incredere site-ul de care vam zis. stiu ca eMAG e de incredere.am mai comandat de acolo. sau daca stiti alte telefoane cu toschreen