| miki_6623 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi fac si eu un cont pe okazii si nu pot le dau sa imi trimita cerere pe email de aia si nu se poate astept cererea de acceptare de 2 saptamani... si cand incerc sa intr pe cont nu pot si cand fac un alt cont pe acelasi id imi zice ca deja e un cont facut... cum pot sa imi fac? sau nu imi poate face cineva?

2 răspunsuri:
| PickUp a răspuns:

Mda. A fost un bug! Nu este nici-o problema. Poti sa-i reclami! Dar daca mai vrei sa-ti faci un cont fa-ti pe alt ID si sigur iti va merge! Sau poate nu ai vazut tu e-mail pe care ti-lau trimis. Sau au intarziat cu e-mailul de acceptare deoarece conturile sunt create tot mai multe! Adica pe 2 minute se creaza vreo 100 de conturi sau mai multe daca nu ma insel! Dar cel mai bine este sa faci contul pe alt ID!

| kscorpio a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. eu mi-am facut cont pe ocazii si mi-a trimis mailul de confirmare in secunda 2. Incearca sa-ti faci alta adresa de email sau gmail si iti mai faci un cont nou pe care poti sa il lasi doar pentru acest site.