| ghostk1dd a întrebat:

Salut,vreau sa mi fac un abonament la upc...dar plec in Germania de la anu.se mai merita? sau pot sa folosesc abonamentul din ro in Germania? si sa platesc in Romania?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu se perită.UPC-ul îs cei mai mari micinoși și perfizi de pe piață.te mint și fură la calitatea serviciilor, iar când vrei să le faci sesizare îți închid politicos telefonul în nas. Ceea ce la RDS NU se întâmplă.
Cu abonamentul..numai național se poate. Dacă vrei internet în Germania și nu plănuiești să stai forate mult pe acolo, atunci un abonament Vodafone de internet ți-ar putea fi mult mai de ajutor(din câte știu netu pe stik merge și în roaming și tariful e de câțiva cenți). Succes

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nomal ca nu il poti folosi in Germania

| ghostk1dd explică (pentru suntserios):

Nu exista nici o Firma de Internet la care cand nu folosesc internetul sa nu platesc lunar suma de... etc? adica sa declar ca sunt plecat si nu folosesc internetul.dar sa am abonament

| suntserios a răspuns (pentru ghostk1dd):

Iti iei internet mobil pe cartela prepay de la vreun operator de telefonie mobila si o incarci cand ai tu chef

| Dumitrescu_Marius_1978 a răspuns:

Sunt abonat upc si stau in Germania pot sal transfer aici