| dasdsad a întrebat:

Vreau sa-mi resetez telefonul la setarile din fabricatie. Problema e ca de ceva vreme am schimbat codul, l-am scos si nu il mai stiu...am incercat sa fac cu master code dar nu am reusit...
IMEI: 354870042063550
Ma poate ajuta cineva? big grin

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce bagati, fratilor, coduri daca nu le tineti minte? Nu le mai bagati.Scuze dar esti al nu stiu catelea de pe TPU, cu problema asta.

| dasdsad explică (pentru darrio2007):

Am precizat ca nu a mers master code-ul, logic ca am incercat si alte coduri de pe site-uri, am si lista dar nu am reusit cu nimic...am incercat si aia cu *+3+butonul de apel. dar nici aia nu a mers...

| Flo41 a răspuns:

Ce telefon este?