| nelyly a întrebat:

Vreau sa repar calculatorul,si vreau sa reinstalez windows-ul,dar am niste documente importante, pe care as vrea sa le recuperz! Cum as putea sa fac? FUNDA!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă sistemul a picat complet și nu mai poți accesa hard disc-ul poți face asta butând cu un sistem linux de le CD în mod live, iar apoi să accesezi folderele unde sunt documentele și să le copiezi pe un stik sau un DVD/cd.De asemenea această metodă se poate ap[lica și daca ai un windows funcțional.Succes

| Nero a răspuns:

Https://www.zoho.com/......tures.html poti folosi site-ul asta

| facpipi a răspuns:

1) Daca poti intra in calculator, intra in el si salveaza documentele pe un stick
2) Daca nu poti, ia HDD si baga-l in alt calculator, ia-ti documentele, iar dupa formateazal.
Folositor >