| Bogdanღ a întrebat:

Salut vreau sa stiu ce placi video ar fi compatibile cu placa de baza AM2NF3-VSTA, daca se poate sa-mi spuneti un site de unde as putea sa cumpar un PC bun pentru gaming si ieftin.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice placa video pe slot AGP. Chestia este ca nu se mai fabrica si se gasesc la preturi mari sau la mana a doua. Mai bine cumpara-ti un computer nou. Uite aici un program de configurare computer cum vrei : http://www.computersales.ro/configurare-pc-automata.php

2 răspunsuri:
| diminutiv a răspuns:

Http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=AM2NF3-VSTA
Vezi PC Garage pentru un sistem desktop.

| kamikaze325 a răspuns:

E mag gasesti tot ce vrea puta ta si piese separate accesori etc.