| BodoGenn a întrebat:

Salut,vreau sa stiu cum pot folosii netul PC-ului ca sa ma joc jocuri multiplayer pe android? Am si cablu de date, am nevoie doar de pasi...dau fundoi!

Răspuns Câştigător
| aviii a răspuns:

Http://videotutorial.ro/......ial-video/ uitate la asta.

5 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Trebuie sa ai root si USB debugging activat. Trebuie sa ai driverele de la Universal Serial Bus instalate astfel incat sa iti recunoasca telefonul. Instalezi Android Reverse Tethering Tool http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1371345 Odata ce il ai instalat conectezi telefonul si gata.

| aviii a răspuns:

Nu ai nevoie de pasi. Ai nevoie de wireless. Cumparati mai intai. Funda?!

| BodoGenn explică (pentru aviii):

Eu vreau prin cablu, nu prin wireless ca nu am.

| BodoGenn explică (pentru aviii):

M-am uitat dar nu inteleggg =(

| aviii a răspuns (pentru BodoGenn):

... pff, mai caut poate te ajut.

| aviii a răspuns (pentru BodoGenn):

Http://videotutorial.ro/......ial-video/ uitate la asta.