| Spoorky a întrebat:

vreau sa stiu cum pot mari viteza la upload la internet am la upload 1102 su platesc mult mai mult 25 gb

4 răspunsuri:
| Yugeen a răspuns:

Ce internet ai?
De la ce provider?

| Yugeen a răspuns:

25 gb ce anume reprezinta?

In mod normal viteza ti-o modifici printr-un upgrade de abonament... daca este suportat acesta in zona unde folosesti internetul respectiv.

Te rog sa imi raspunzi prin PM, altfel eu nu primesc notificarea faptului ca mi-ai raspuns.

Daca zona ta iti permite un upgrade si exista si un serviciu al UPC sau al altui provider de internet ce ofera viteza de upload mai mare, discuta cu ei si in cazul UPC fie refa-ti abonamentul (sau adaugati o noua anexa la contractul deja existent) fie anuleaza-l (dar ai grija si citeste contractul... renuntarea la contract presupune, in multe cazuri, ca abonatul sa plateasca anumite "daune") si treci la un provider care sa aiba ceea ce iti doresti.

O zi buna!

| Spoorky explică:

Am internet de la upc si nu e cu modem

| Spoorky explică:

25 upload si 25 dowload