| Lixuu_alexx_1996 a întrebat:

vreau sa stiu si eu care ar fi cel mai ieftin abonament de internet la romtelecom cum o viteza de 5- 6 mbps. am doar televiziune momentan. iar telefonul fix nu ma intereseaza. adica poate sa mi l bage dar fara minute sau ceva de genu ca oricum nu il folosesc. multumesc anticipiat. Funda :d

Răspuns Câştigător
| Enache_Viorel_1994 a răspuns:

Salut, un abonament Romtelecom eficientsi destul de iieftin ar fi un abonament total cu toate serviciile la pretul de 75 ron pe luna. Este destul de convenabil. 100 mbs fix-ul este gratuit in orice retea dupa ora 18 si 99 canale daca te intereseaza acest pachet suna la nr 0800836523 apel gratuit in reteaua Romtelecon si Cosmote. Cu placere:-)

1 răspuns:
| adybutterfly a răspuns:

Mda, am fost si eu abonat al acestor asa zisi dobitoci, lixu zice bine, abonamentul este 73 de lei, dar iti mai vin cateva majorari si asa mai departe de am ajuns in fiecare luna sa platesc peste 100 de lei lunar (fix-ul nu il utilizam, il tineam scos din "priza"), iar ca sa poti avea internet iti baga pe gat obligatoriu si fara comentarii telefonia ( cum sa te mai streseze ei decat telefonic ca nu ai platit factura pe luna trecuta, parerea mea, si cred ca este cel mai convenabil, achizitioneaza un modem de la cosmote cu 10 GB traffic sau cat vrei tu si nu te mai doare capul...