| dariusw0w a întrebat:

Salut, vreau sa stiu si eu parerea voastra. ce telefon este mai bun? iphone5 sau Samsung galaxy s4? as vrea sa imi iau unul si nu stiu ce sa imi iau. justificati raspunsurile, stima!

5 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Buna,
Vezi aici un articol care iti raspunde la toate intrebarile: http://timez.ro/......e-preturi/ Binenteles ca Samsung S4

Răspuns utilizator avertizat
| raluka66 a răspuns:

Dupa parerea mea Samsung galaxy s4 este mai bun deoarece are un ecran mai mare si este mai subtire. De asemenea are acea functie de a opri un video in momentul in care nu te mai uiti la el(ceea ce mi se pare tare). Oricum Iphone 5 are acele maps care dupa cate am inteles sunt cam esuate :p

| teval a răspuns:

Iphone 5 e mai greu pana il faci de exemplu aplicatiile se istaleaza greu.
Samsung Galaxy S4 e mai usor, ain intrat in Play Store ai instalat aplicatia si-ti merge stas. Eu zic mai bine S4 care e si mai ieftin si mai bun!
ALEGEREA TA!
Pa, pa, pa!

| Andreea_4964 a răspuns:

Eu as alege samsungu-ul deoarece este pe android si androidul este mai bun decat iOS, parerea mea :*