| Doctorfishadi a întrebat:

Vreau sa trec la o versiune veche a yotobe-ului si nu mai stiu cum.
Imi poate spune cineva?
Merci.

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Poti face asta numai daca atunci cand ti-ai achizitionat telefonul a avut cateva aplicatii instalate in el, printre care si youtube. Pentru a trece la versiunea mai veche a youtube, intra in setarile telefonului->aplicatii->youtube->dezinstalare actualizari.

| Doctorfishadi explică (pentru Jipa95):

Nu la telefon, la pc happy.

| AlexL28 a răspuns:

De ce ai face un lucru atat de inutil?

| Doctorfishadi explică (pentru AlexL28):

Sunt partener google si nu stiu sa folosesc toate optiunile la noul layout, vreau versiunea lui veche.