| Mokii a întrebat:

Salut, am dat si eu o comanda de casti audio pentru telefoane si am si eu nevoie de o parere despre ele de la voi daca stiti mai bine sau aveti cunostinte in legatura cu acest domeniu:
Casti wireless BlueTooth Airpods I12 2019 Stereo cu atouch Android & iOS, Conectare BlueTooth 5.0 + EDR, 3D Surround, Apeluri telefon si Microfon integrat

De pe eMAG

3 răspunsuri:
| whatisthis19 a răspuns:

Niste fake-uri prostii

| Mokii explică (pentru whatisthis19):

I am luat de pe buzz sneakers, 500 de lei

| Aniela234 a răspuns:

Bună!
Și eu am comandat aceleași căști de pe Emag în urma cu câteva luni.
Din păcate, nu mă încântă, am încetat să le folosesc
Calitatea sunetului nu are grad de comparație cu căștile originale, și se descarcă foarte foarte repede.