| Zebi a întrebat:

Vreau si eu sa imi activez netul gratis pe mobil pe orange la cartela...macar pentru o perioada...

Si in ceva pot avea 2 obtiuni simultan activate adica una cu minute si sms si una cu net?

cine ma ajuta si merge are fundahappy

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Eu zic sa pui si tu intrebariel sa le intelegem si noi. Din cate stiu eu netul cel mai ieftin este la Vodafone(si la cosmote este ieftin dar merge ca naiba). Optiuni poti avea cate vrei pe telefon si cu minute in retea si bu minute nationale si cu sms-uri in retea si cu sms-uri nationale si cu internet... bani sa ai cati fac astia un abonament sau o cartela full! si data viitoare cand pui o intrebare, scrie intrebarea exac cu punc si virgula, nu ne spune povesti sau nu ne spune ce gandesti tu.Nu-i relevan!

| vm_8252 a răspuns:

1. *100# -> Oferte -> cauta pe acolo "Testeaza internetul pe mobil", iti da 1 saptamana gratis.
2. Da, sigur ca se poate.

| Irynushca a răspuns:

1. *100#
2. oferte
3. oferte de date
4. testeaza gratuit internetul pe mobil dai acolo si activeaza(dupa ce trece o saptamana si intri pe net o sa-ti i-a bani)