| HeLps a întrebat:

Salut vreau si eu un laptop pana in 15-16 milioane, sa mearga sa ma joc Lol si Samp pe el, multumesc!

10 răspunsuri:
| AdrianDihoricescu a răspuns:

Doar că trebuie să-ţi instalezi singurel Windows, în rest... e mai mult decât ok.

http://www.emag.ro/......E9T1NBBBM/

| HeLps explică (pentru AdrianDihoricescu):

Si windowsul il primesc gradis sau trebuie sa fac eu rost de el?

| AdrianDihoricescu a răspuns (pentru HeLps):

Parcă au opţiune cu Windows dar trebuie să plăteşti în plus, însă de regulă cam toate laptopurile în România, se cumpără fără Windows, şi îşi pune utilizatorul acasă de unde găseşte - un prieten care se pricepe, o rudă, etc.

| Garsonfane1979 a răspuns:

Http://bit.ly/156STWN uite laptopul asta este foarte, foarte bun la bani care ii ai tu si primesti si un cadou de 160lei de la eMAG. Si ghici ce am si eu laptop dala si tot lol si samp joc pe el :)) Joc samp pe b-zone si merge excelent

| HeLps explică (pentru Garsonfane1979):

Laptopul l-ai primit cu windows sau cu ce?

| Garsonfane1979 a răspuns (pentru HeLps):

Laptopul l-am primit cu Linux pe el dar nu e foarte greu sa schimbi un windows. In 45minute deja eram in prototype si ma jucam. Rare ori cand vine laptopul cu windows pe el pentru ca windowsul care til pun ei este licentiat asta ar inseamna sa ii bage cateva milioane umflatura la pret. Pentru ca daca nu ma insel un windows 7 costa 6-7mil cel pe 32biti

| HeLps explică (pentru Garsonfane1979):

Faza e ca nu am cd windows, pe linux ala merg lolu?

| Garsonfane1979 a răspuns (pentru HeLps):

Pe linux merge orice problema e ca e mai greu de umblat pe el adica nu ori cine stie. Este foarte intervant, linuxul a fost facut pentru servere ca mananca foarte putin ddr si alte chesti. Nu o sa iti placa asa ca va trebui sa pui windows. Mare chestie iti iei un CD gol pui pe el windows botabil si il instalezi, win 7 se instaleaza mai usor ca CS sau Gta

| HeLps explică (pentru Garsonfane1979):

Da, da nu ma pricep, daca imi poti da un link dundpot lua windowsul

| serverconfig a răspuns:

Salut. Arunca o privire aici : Laptop Dell Latitude cu procesor Intel Core i5 :
http://www.serverconfig.ro/......gb-6110048

Sau poate vrei ceva Refurbished, care are 3 ani garantie si Windows cu licenta preinstalat :

http://www.serverconfig.ro/......26-6967826