| stefan_5247 a întrebat:

Vreu sa-mi iau iphone 4... White sau BLack si nu stiu la ce sa ma hotarasc... am inteles ca white e mai gros ca black? deci ce culoare e mai bine?

6 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

IPhone 4 white si iPhone 4 black au ambele 140 de grame si dimensiunile 58.6 x 115.2 x 9.3. Si acum sunt si la acelasi pret (inainte era cu vreo 300 de lei mai scump iPhone alb):
http://goo.gl/dNUUs
Succes;)

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna Stefan love struck!

Stefan, eu iti recomand sa-ti iei un IPhone4 pe negru pentru ca la cel alb daca se zgaraie putin se vad foarte naspa zgarieturilee waiting. Crede`ma am avut si eu pe alb si o prietena pe negru si ala negru a rezistat mult mai mult la aspectul exterior ( Pe dinauntru sunt la felwinking )

batting eyelashes

| stefan_5247 explică (pentru IrinaIvashkov):

Ok mersi multhappy mai am o intrebare...fratele meu are iphone 4 black si la el se aude doar o boxa a doua nu...la toate iphonele numai 1 boxa lucreaza?

| manu98 a răspuns (pentru stefan_5247):

Da cea din stanga e boxa cea din dreapta e mic

| Biinnnuttza a răspuns:

Pai depinde daca esti fata ar merge alb dar daca esti baiat merge negru... Oricum mieni plac ambele culori dar paraca albul e mai stilat...:XDAi fundita?:*

| Costelprietenuluion a răspuns:

Trebuie sa fii prost sa crezi ca i4 alb e mai gros, nu inteleg de ce nu faci pasul cel mare catre 4s, si in legatura cu culoarea, mai bine negru