| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, a mai cumparat cineva de la mediatec.ro? vreau sa stiu daca sunt de incredere si ce impresie v-au facut(daca ati cumparat desigur), vreau sa cumpar ceva de la ei, ceva mult mai ieftin decat la eMAG,debo, pcgarage, etc... vreau sa imi dati un raspuns sincer... FUNDA

Răspuns Câştigător
| MihaiTT a răspuns:

Da am cumparat, am primit pe a doua zi coletul, ce vezi pe site primesti si acasa, am incercat si cartusele compatibile si se comporta foarte bine.

2 răspunsuri:
| SmooKerS a răspuns:

Da am cumparat si ap primit dupa 2 zile jumatate 1 monitor Asus si merge perfect ba chiar l-am cumparat la super ofertawinking bafta cumpara si tu big grin

| RazvanRadulescu a răspuns:

Sunt reseleri la niste cintezisme foarte rele! alte firme mi-au spus vindem sky"xzy" dar va atentionam in privinta calitatii, ni s-au readus multe stricate. m-am carat cu ele, am urcat de n ori 4 etaje, in zadar. neseriosi