| Ovydiw a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata persoanelor care se pricep in domeniul IT, cel putin in calculatoare/piese!

Deci vreau sa cumpar de la cineva aceasta placa video:
http://mag.coseri.net/......dmi-pci-e/
Ce ziceti, merita 50Lei? (e 100% buna, cu CD drivere, si cutia. cu tot ce trebuie la ea)
Si a2a intrebare :
E posibil sa nu imi mearga? Si ce cerinte are. adica imi merge pe acest PC :
Procesor DualCore 1. 6Ghz
RAM : 2GB
Restu nu cred ca mai conteaza. daca e ceva ce mai trebuie sa mentionez va rog sa intrebati si voi ce. in rest cam asta e intrebarea mea:D
Multumesc frumos! Si o sa dau si funda +vot la cine ma ajuta!

1 răspuns:
| winer98 a răspuns:

DA va fi compatibila daca ai pci express dar ia-ti una pe 128 bit nu o sa regreti