| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Am achizitionat de curand telefonul Allview a4 you, iar dupa incheierea unei convorbiri telefonice se blocheaza touch-ul.
Ecranul se aprinde ar nu mai raspunde la nicio comanda. Isi revine peste 5 minute. Are cineva habar care este problema sau cum as putea-o rezolva? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Jhonny22 a răspuns:

Salut, asta e Android, ce asteptari sa ai de la el? incearca si dai un,, reformat,, ca sa spun asa, si apoi restarile din fabrica, apoi dai un update la software, daca si dupa asta face asa...mai bine arunca-l :p sfat prietenesc!

| Ionut_Lucian_1980 a răspuns:

Si eu am un telefon ca al tau si se blocheaza dupa fiecare convorbire, solutia cred ca ar fi sa dezactivezi sa se mai blocheze ecranul sa se puna lacatelul daca intelegi, e cam jale happy