| maximdreey a întrebat:

Salutare, am folosit ieri Driver Booster 5 din seria IObit si am facut cu el update la un set de drivere printre care si driver audio, de aseara dupa update, am inceput sa sesizez ca oarecum se auzea ciudat, nu stiu sa descriu exact cum se aude dar se aude mult mai rau sunetul si nu prea am idei cum as putea remedia asta si e deranjant, ceva idei?

Răspuns Câştigător
| alii98 a răspuns:

Fa manual update la drivere, din device manager selectezi sa caute automat, si da roll back driver inainte, ala nu e bun, nu sunt bune astea cu update automat