| Domino2018 a întrebat:

Salutare,
Am in TV Samsung P2370HD, care a functionat perfect cu Telekom satelit, acum am abonament Digi TV...problema este ca nu gaseste la scanare nici un fel de canal nici analogic, nici digital.
Am facut scanare automat.
Aveti idee cum pot instala canalele?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nu merge prin televizor il folosesti prin decodor de la Digi, inseamna ca tv ul este stricat are ars integratul de memorie de aceea numai gaseste si numai memoreaza nimic. Il duci in servis si il repară ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asigură-te că ai introdus bine antena.

| Domino2018 explică (pentru anonim_4396):

Da este bine antena, am verificat si cablul cu un alt Tv deci problema este la Tv