| Leu_Emanuel_1995 a întrebat:

Salutare,
Am incercat sa imi bag softul pe un s5230 si am scos cablul cand nu trebuia acum nu se mai aprinde de loc
Am gasit un fel de program pe internet numit AVATOR BOX
dar nu functioneaza.
L-a mai folosit cineva? Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| CapDeCiuperca a răspuns:

Daca nu.se mai aprinde insewmna ca l-ai brickuit adica nu mai ai ce face cu el.Pe toate tutoriarele dexinstalare soft scrie mare Atentie sa nu se intrerupa procesul... daca ti se aprinde esti norocosul dintre cei 4% care nu sa brickuit complet.

| Leu_Emanuel_1995 explică (pentru CapDeCiuperca):

Nu, ca am citit pe ca se poate rezolva aceasta problema dar nu stiu cum.sad

| CapDeCiuperca a răspuns (pentru Leu_Emanuel_1995):

Scrie pe google reflash Samsung s5230. Daca gasesti si reflash firmware e tot aia. Urmeaza instructiunile.