| Marian090909 a întrebat:

Am incercat sa sun pe cineva video call pe hangouts desktop in chrome si nu pot sa vad persoana cu care vorbesc. Adica camera mea porneste si celalalt ma vede dar eu nu il vad. Am incercat cu mai multe persoane si chiar am sunat de pe un alt pc. De pe alt pc merge dar de pe al meu nu. Ce sa ii fac. Mai trebuie ceva instalat sau ce are?

2 răspunsuri:
| Cucos_Constantin_1996 a răspuns:

Problema nu este de la tine si de la cealalata persoana.

| anonimg a răspuns:

Când nu merge o aplicatie, folosești alta.
Whatsapp de exemplu. Sau Skype. Dacă face la fel, trebuie să fie din calculatorul tău, din setările camerei (dacă spui că merge de pe alt pc).