| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat tema Mac OS X 10.6 pe Windows 7. Cand am vrut sa schimb tema cu cea Aero, mi-au ramas iconitele si acea imagine de pe taskbar. Stiti cumva cum sa fac sa fie ca la inceput? Ultima varianta ar fi reinstalarea Windows-ului dar poate sunt si alte solutii.

1 răspuns:
| TheScienceElias a răspuns:

Era temă, sau un pachet cu fișiere de sistem? Ideea e că dacă era un pachet cu fișiere de sistem sau un program, ar veni că efectiv ția schimbat taskbarul și ce ția mai rămas la tine. Da, ar fi o soluție, dar e complicată. Să copiezi de pe un computer pe altul fișierele de sistem. Temă ori cum n-are cum sa fie aia...