| Gabriel_Dobos_1995 a întrebat:

Salutare am instalat windous xp in locu la windows 7 si mi s-a sters driverul pentru sonor. am bagat driverul ac97 for xp de pe net si l-am instalat da tot nu merge sonorul. ce trebuie sa fac? oare imi mai lipseste vreau driver?

4 răspunsuri:
| Emy123456789 a răspuns:

Ce placa audio ai?
Cauta marca placii audio si modelul si intra pe site-ul marcii adica (Intel, nVIDIA, asrock) nu downloada de oriunde altfel nu merge.Sau daca ai placa audio incorporata in placa de baza cauta marca si modelul ei si o sa-ti dea mai multe drivere si instaleaza-l pe cel audio.Desfaci unitatea si cauti.....Ma rog te descurci tu.

| Emy123456789 a răspuns:

Daca vrei sa iti trimit driverul original pe adresa de email rey.mysterio_321@yahoo.com