| YoMsG a întrebat:

Am lua si eu programul DxTory pentru a filma in jocuri.Dar am si eu o problema cu el :cand inregistrez se aude si microfonul meu si sunetul inregistrat din pc, dar atunci cand randez video-ul se aude doar sunetul din pc. Deci dupa ce filmez video-ul si ma uit la el se aude si microfonul si sunetul din pc dar cand il randez nu.De ce? Ce trebuie sa-i fac?

2 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Sa te uiti in setarile programei, desigur.

| YoMsG explică (pentru 0x11111051):

Pai da am setat sa inregistreze din ambele si se aude dar la randat nu se mai aude ori microfonul ori sunetul din pc.