| ionutz24_2810 a întrebat:

Am o problema destul de mare.am un nokia 2710, cand inregistrez vocea sau inregistrez video nu se aude decat un barait (zgomot) cand incerc sa redau ce am inregistrat. mi se pare ca inregistreaza cu frecventa prea mare pentru difuzor. nu stiu este doar prima mea parere. stiti cumva daca e ceva cu microfonul sau doar trebuie modificat ceva din setari?

Răspuns Câştigător
| DragosheluFabregas a răspuns:

Du-te si tu acolo de unde ai cumparat telefonul si ei te vor ajuta, poate l-ai scapat sau ai facut ceva cu el