| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am un Samsung S21 plus si am vazut ca daca las display-ul sa se inchida singur, dupa ce folosesc telefonul se inchide, apoi se deschide putin. Nu la maxim si se inchide...
Stie cineva daca este vreun senzor, de la android 12 sau este o problema?
Multumesc mult!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu întrebi pe forum Samsung Members.

| literallythesamebruh a răspuns:

Poate este funcția alwaws-on display. Telefonul nu are nimic în cazul ăsta. Dacă nu e vorba de funcția asta atunci poate este o problemă cu senzorii telefonului, așa pățesc și eu la al meu. Nu-i bai, nu afectează cu nimic.

| Claudiu19902 a răspuns:

Probabil este o problema de la noul android 12, este bine sa iti verifici telefoul pe site ul asta http://detonnot.com/8X56