| ImiUrascViata a întrebat:

Salutare am nevoie si eu de ajutorul cuiva legat de microfonul meu. Desi am luat behringer c1u http://www.senia.ro/c-1u-microfon-studio-behringer-17177 -3, acesta tot fasaie si nu stiu ce naiba sa fac incat sa rezolv aceasta problema odata. Este un microfon special pentru inregistrari si speram sa aiba si noise cancelattion deoarece doream sa filmez niste gameplay-uri cu bandicam-ul dar urasc acel fasait. :( Ce ar trebui sa fac? Cel mai bun sfat cum sa scap de fasait primeste funda. Am skype daca e mai usor asa.

1 răspuns:
| Sava_Alex_1999 a răspuns:

Ai incercat sa dai un restart la PC? Mai ai alt ceva conectat la el (alte casti, etc.) la el? Scoate tot ce ai bagat in el, si baga din nou. Reinstaleaza windows-ul, daca nu vezi ca la sonor, acolo ai unul(ala normal, de la boxe) si cel de la casti. Pe cel de la boxe dal incet, si pe celalalt tare! Funda?