| Vlad0123 a întrebat:

Am niste intrebari:Am un telefon samsung s5230, pe care l-am cumparat marti. Voi cum i-ati formatat bateria, eu l-am lasat cu telefonul inchis 12h. Apoi dupa ce s-a incarcat l-am butonat cam mult, adica am intrat 30min-1h pe internet(cred ca consuma mult), in rest am vorbit 2min, si 5min am ascultat muzica si m-a tinut o zi. Daca s-a descarcat, trebuie iar sa il las 12h la incarcat? Voi de unde luati jocuri, direct de pe el de pe net sau le bagati in PC si apoi le transferati prin cablul de date? Eu am incercat cu cablu de date dar nu stiu cum sa instalez CD-ul ala.Pentru cei care il au de mai mult timp, ati avut probleme cu el? Cat va tine bateria? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Bateriile Li-Ion nu se formateaza.

2 răspunsuri:
| Vlad0123 explică:

Pai de la Vodafone a zis aia ca sa-l las 12h la incarcat.Inseamna ca-s prosti astia, ori nu stii tu.