| fata2011 a întrebat:

Am niste intrebari:Am un telefon samsung s5230, pe care l-am cumparat marti. Voi cum i-ati formatat bateria, eu l-am lasat cu telefonul inchis 12h. Apoi dupa ce s-a incarcat l-am butonat cam mult, adica am intrat 30min-1h pe internet(cred ca consuma mult), in rest am vorbit 2min, si 5min am ascultat muzica si m-a tinut o zi. Daca s-a descarcat, trebuie iar sa il las 12h la incarcat? Voi de unde luati jocuri, direct de pe el de pe net sau le bagati in PC si apoi le transferati prin cablul de date? Eu am incercat cu cablu de date dar nu stiu cum sa instalez CD-ul ala.Pentru cei care il au de mai mult timp, ati avut probleme cu el? Cat va tine bateria? Va multumesc.

4 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Bateriile Li-Ion nu se formateaza. Punct.

| fuckThisLife a răspuns:

Adevaru este ca bateria nu te tine decat vreo 4 zile...dar cand intri pe net te tine doar o zi dar asta e, jocurile le poti downloada de pe tel sau chiar din pc.n rest telu e bunisor:0parerea mea

| Vlad0123 a răspuns:

laughingSa va spun:Eu am pus acesta intrebare iar el stii ce face, pune aceleasi intrebari, asteapta raspunsuri iar apoi raspunde el la aceeasi intrebare (dar nu pusa de el) cu raspunsurile date de altii. Vrea sa faca funde.In legatura cu raspunsul eu as da funda Alecsei.Ii multumesc, acum am reusit.

| MeMyself a răspuns:

Si eu am tot telefonul astahappy.dar intr-adevar nu prea ma tine bateria.cam 1 si o noapte apoi dimineata nu mai am decat o liniesad. jocuri iau de pe zedge.net si le bag in telefon cu cablul de datebig grin
Si eu am avut prbl. cu instalarea CD-ului, dar am intrat la Setari telefon/conexiuni PC si am selectat stocare in masa.Asa doar conectezi telefonul la cablu de date si nu iti mai trebuie programul instalat!
Probleme nu am avut cu el, eu zic ca e un telefon bunhappy si il am din vara trecutabig grin
Sper ca am fost de ajutor!big grin