| Angica_Ionutz_1996 a întrebat:

Salutare..am o boxa Akai SS026A Kastor.Problema este ca astazi cand ploua se lua curentul si veni imediat inapoi si cred ca ii arse ceva in ea.Cand o pornesc si dau drumul la muzica se aude decat in difuzoarele mici iar in difuzorul de la subwoofer se aude un "barait". Stie careva ce piesa s-ar fi ars?

Răspuns Câştigător
| AdisorOvidiu a răspuns:

Cel mai sigur s-a ars ceva in el, nu mai ai cum sa o repari. Am patit si eu.

| Angica_Ionutz_1996 explică (pentru AdisorOvidiu):

O sa ma uit in ea sa vad. Poate este vreun final sau altceva.Mi s-a mai intamplat la un subwoofer ceva asemanator si era un final dus...l-am schimbat si merge si in ziua de azi

1 răspuns: