| BogdanToma a întrebat:

Am o intrebare destul de dificila si enervanta:
daca stau un timp cu laptopul aprins...la un moment dat incepe sa apara multe punctuletze mici si verzi si daca nu dau un restart incepe sa se innegreasca, isi revine, si tot asa...va rog mult de tot sa ma ajutati ca nu stiu ce sa ii fac?!?!?!?!

P. S. - am windows vista!

2 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

O fi de la placa video nu stiu ce ar putea avea. mai bine intrebi un prieten care se pricepe bine la calculatoare hai ca toti avem unul sau suntem noi buni. stii, daca nu vezi cu ochii tai cum face nu ai de unde sa iti dai seama.

| Andrei07565486 a răspuns:

Pune un cooler