| T4zu a întrebat:

Salutare.
Am o intrebare pentru cunoscatori programului Adobe Premiere PRO.
Cum pot sa sincronizez perfect, un video cu partea audio a unui microfon extern?
*ex. am lasat sa se inregistreze partea audio, timp de o ora, iar ulterior am mai filmat ceva chestii, cam 15 minute.
*exista o posibilitate de a compara sunetul de la video original si cea de la microfon si sa se poata face o potrivire in functie de tonalitate? Multumesc.

1 răspuns:
| Tomitza38 a răspuns:

Nu sunt chiar expert, insa din cate stiu eu nu se poate face decat manual.Cauta tutoriale pe Youtube si poate o sa gasesti raspuns la intrebarea ta. Sper sa gasesti raspuns. Mult succes in continuare!