| edialexandru97 a întrebat:

Salutare. Nu stiu ce are browserul Opera, dar nu mai pot sa la loghez pe nici un site, pe nici un joc online, nici pe youtube, pe nimic. Imi intra pe pagina, bag numele si parola, se actualizeaza pagina dar tot nu ma logheaza, imi arata pagina la fel cum era cand am intrat. Am reinstalat Opera dar tot nimic.Nu vreau rapunsuri de genul incearca google chrome moxila ca nu imi plac astea. Vreau sa stiu cum pot il repar.

2 răspunsuri:
| Cetateanulturmentat a răspuns:

Si eu folosesc tot opera. Incearca sa ii umblii pe la setari. Poate sunt bagacioasa dar cum te-ai logat pe TPU?

| edialexandru97 explică (pentru Cetateanulturmentat):

Cu Google Chrome. Dar nu prea imi place. Tot opra ma atrage:Xlaughing