| AndreiDeyu2004 a întrebat:

Salutare. Am o problema cu care se confrunta si bunica mea. De exemplu cand bag pe Facebook un story pe telefon, apare la toata lumea. Acum problema e urmatoarea: Eu, dar si bunica mea avem o problema. Pe browser-ul de pe PC (pe Chrome in cazul meu si al ei) cand incercam sa postam o poveste, nu apare la nimeni, chiar daca e setata pe public, doar pe telefon apare, atat. De ce se intampla una ca asta? Nici eu, nici bunica mea nu putem sa vedem propriile povesti.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intreaba de la Facebook, la Contact!

| Dandinelle a răspuns:

Uita-te la setarile contului in general. poate aveti o setare de a nu distribui nimanui nimic.